جراحی ایمپلنت

جراحی ایمپلنت

گذاشتن ایمپلنت از سبک‌ترین جراحی‌ها برای جراح فک و صورت می‌باشد.

به این مسئله اعتقاد داریم که کاری باید انجام شود که بتوان تمام عوارض آن را کنترل کرد، ممکن است که گروه‌های دیگر ایمپلنت انجام دهند ولی هر وقت به مشکل برمی‌خورند به جراح فک و صورت ارجاع می‌دهند! پس بهتر است از همان اول این کار در سرویس جراح فک و صورت انجام شود.

افتخار داریم در محیطی کاملا استریل و در کمترین زمان ممکن بهترین برندهایی برای ایمپلنت انجام می‌شود.

برای شروع جراحی ایمپلنت مانند هر عمل جراحی دیگری ابتدا جراح با روش بی حسی موضعی یا در برخی موارد بیهوشی کامل شرایط بیمار را به نحوی تغییر می‌دهد تا درد و ناراحتی چندانی حین عمل جراحی احساس نکند.

در مرحله بعد جراح بافت لثه را با استفاده از ابزار خاصی به نام اسکالپل می برد. سپس دو فلپ لثه را از روی استخوان فک کنار میزند تا استخوان فک نمایان گردد. گاهی اوقات نیز جراح از روش پانچ کردن استفاده می‌کند. در این شرایط بافت لثه بریده نمی شود بلکه فقط یک حفره دایره‌ای کوچک داخل بافت لثه ایجاد می‌شود تا ابزارهای مناسب برای دریل کردن استخوان فک از همان حفره مورد استفاده قرار گیرد. این روش میزان جراحت حین عمل جراحی کاشت ایمپلنت را کاهش داده و در نتیجه بهبودی و ریکاوری سریع تر انجام می گیرد.

درصورتیکه از پایه ایمپلنت استاندارد در فک شما کاشته شود؛ یک مرحله جراحی مختصر دیگر پس از تکمیل فرایند اسئواینتگریشن روی بیمار انجام می گیرد. در این عمل جراحی، هیلینگ کپ برداشته شده، لثه ای که روی ایمپلنت را پوشانده برش داده می شود و اباتمنت داخل پایه ایمپلنت پیچ می شود تا بتوان تاج دندان مصنوعی را روی آن نصب کرد.